O nas

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp. k. z siedzibą we Wrocławiu od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (spółek osobowych, kapitałowych, przedsiębiorców jednoosobowych) oraz spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, a także osób fizycznych.

Rolą Kancelarii jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i gwarancji poprawności wszelkich działań prawnych. Swoim działaniem Kancelaria zmierza do zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów oraz poczucia komfortu i pełnej stabilizacji z zachowaniem w tajemnicy pozyskanych informacji.

Cechuje nas profesjonalizm, wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualne i kreatywne podejście do problemów prawnych.

 

 

ZESPÓŁkancelaria-wroclaw

Radca Prawny

Ewelina Miśko-Pawłowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalista ds. windykacji należności, posiada ponad 13-letnie praktyczne doświadczenie w windykacji. Od roku 2003 współpracuje ze spółką publiczną jako in-house lawyer prowadząc obsługę korporacyjną spółki. Od wielu lat świadczy pomoc prawną podmiotom gospodarczym, specjalizując się w dziedzinie prawa bankowego, gospodarczego oraz prawa zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem sporów gospodarczych. Jako trener z zakresu tematyki prawnej przeprowadziła wiele szkoleń z dziedziny windykacji należności, procedury cywilnej oraz postępowania egzekucyjnego.

Jako mediator i członek Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu brała udział w konferencjach i warsztatach poświęconych mediacji, wzbogacając tym samym warsztat mediatora.

Radca Prawny

Izabela Fryszkowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada dziesięcioletnie doświadczeniu w prowadzenie sporów sądowych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego i pracowniczego. Doradza w transakcjach fuzji i przejęć M&A, w badaniach prawnych due diligence oraz w przygotowywaniu umów i opinii prawnych z zakresu prawa handlowego i cywilnego. Zajmuje się bieżącym doradztwem korporacyjnym. Posiada dodatkowo bogate doświadczenie w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, przygotowywaniu umów, kontraktów menadżerskich.

Radca prawny

Bogusław Kanclerz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez kilkanaście lat związany z jednym z największych banków w Polsce, gdzie kierował pracą zespołu zajmującego się dochodzeniem, egzekwowaniem oraz restrukturyzacją dużych wierzytelności zarówno na etapie sądowym, egzekucyjnym jak i upadłościowym. Posiada duże doświadczenie zarówno w sporach sądowych z instytucjami finansowymi, jak też w restrukturyzacji wierzytelności. Autor interaktywnego podręcznika windykacyjnego.